Autor Téma: Hledám alianci na následující věk (85)  (Přečteno 1439 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline pes502

• Farmář
  • *
    • Osobní web
Hledám alianci na následující věk (85)
« kdy: 27.10.2013, 15:07:45 »
Zdravím všechny pařmeny,

Po dlouhé době jsem dostal neodolatelnou chuť si zaklikat a proto sháním zkušenější alianci na následující 85. věk.
Bylo by možná dobré, kdybych napsal něco o sobě:

Jméno: Jan Paluska
Věk: 20 let

Oblíbená vláda: Fundamentalismus, Republika, Robokracie
Oblíbený útok: Noční tažení, partyzánský

Není problém být kdykoliv online (klidně i na noční či ranní přepady, nemám s tím problém). Nejčastěji hraju Fund/Rep, ale klidně si zahraju cokoliv, co bude potřeba. Zkušenosti mám, ale pár věků jsem nehrál a tak je možné, že se budu muset něco doučit či něco naučit hrát odlišným způsobem, s tím rovněž nemám problém.

Nejsem zas až tak dobrý farmář, raději si pořádně zaválčím, takže hledám tomu odpovídající alianci. WG samozřejmě již nějaký ten rok (s přestávkami) hraji, takže nováček nejsem.

Pokud by někdo měl zájem, stačí napsat přímo sem do tohoto vlákna.

Pokud máte nějaké další otázky, klidně se ptejte :)

Offline UniQe

• Farmář
  • *
Re: Hledám alianci na následující věk (85)
« Odpověď #1 kdy: 28.10.2013, 10:12:34 »
zdar muzes to zkusit u nas D.Z.H.C  aliance existuje snad od 12.teho veku nebo tak nejak obnovujeme ji a minuly vek byl jako vyberove rizeni nekolik schopnejsich hracu zustalo tak se muzes pridat ;)

Offline LordOfTheFosfor

• Farmář
  • *
  • Číslo hráče:

(#84670)

Re: Hledám alianci na následující věk (85)
« Odpověď #2 kdy: 21.11.2013, 10:06:26 »
Když už je tu založené toto fórum, rád bych také našel na příští věk alianci s vysokými cílemi :-D ..

začal jsem hrát někdy kolem 4. věku a hrál jsem do 30. věku plus minus .. samozřejmě pod jiným nickem protože se mi přetal pak líbit :-D .. tenhle se mi taky nelíbí ale málokdo má takový nízký číslo :-D :-D ... samozřejmě ze hry si toho moc nepamatuju ale dostavam se do toho pomalinku ...

dříve jsem casto hraval technokrata na přestup do robo ... vím že jsem zkoušel i komouše ale po těch novinkach ho zkoušet nebudu ...  jinak feudal, dikta, funda .. i za tohle jsem kdysi hraval.

vzhledem k mé práci kdy mám 24 hodinové směny nebudu k zastižení oněch 24 hodin. jinak mám větsinou treba 2-3 dny volna potom a mohu byt kdykoliv online ;)...

hledám alianci která me trochu navede zpet do starých klikařských kol a v podstatě je mi jedno jestli pojedu válečně nebo farma style :).