Autor Téma: Pařba na třetí  (Přečteno 629 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline zhn

• Farmář
  • *
    • Add me to Skype
  • Číslo hráče:

(#39312)

Pařba na třetí
« kdy: 20.11.2013, 17:23:57 »
Další nepovedená trojka?.. po Vegas a Bangkoku, ve které jsem se zasmál trojka přechází v akční hru.. co vy na to?

"Pařba na třetí je vlastně pařba všude a zároveň nikde.

Když jsem se rozhodl shlédnout tenhle film, měl jsem stále v živé paměti první díl „Pařbu
ve Vegas“. No začíná to klasicky, no vlastně ani ne, bohužel. Říkám si, co je, zatím se nikdo
neztratil a nikdo nikde nepařil tak co to je.

Zápletka se začíná rozvíjet až někdy ve čtvrtině
filmu a jediné co se stane je to, že nám unesou Douga. Do téhle doby jsem se nezasmál a
doufal jsem, že se to změní. Marně! Místo komedie nám tvůrci naservírovali akční film. A co
se týče humoru, sem tam se objeví nějaká vtipná scénka, ale nakonec vyzní tak trapně, že se
u toho prostě smát nedá.

Začne se tu střílet, zabíjet, fetovat, znovu zabíjet a tak nějak neustále
dokola. Velké finále, které není vůbec velké, se odehrává opět ve Vegas, kde probíhal děj
i první Pařby. Nakonec to všechno zakončí jedna přestřelka a velká svatba. Vtipnost filmu
nezachrání ani scénka po titulkách, které byla opravdu to nejhorší, co film mohl předvést.

Jediné co sem viděl rád, byly ukázky z Pařby ve Vegas a z Pařby v Bankoku. Jako samostatný
projekt by asi tenhle film neměl moc šancí na úspěch, ale díky svému dokonalému předchůdci
si svoje diváky najde. A nejvíc mě tu chyběla závěrečná fotoprezentace. Takže pokud si
chcete pustit lehce akční (hodně nadsadím) komedii je to film pro vás. Pokud si chcete pustit
parádní komedii, pusťte si Pařbu ve Vegas, nebo video z mého maturitního večírku."

Zdroj : http://www.brecimsmichy.cz/part-iii/