Autor Téma: Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK  (Přečteno 2204 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Budzogan Alien

• Velitel tanku
Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK
« kdy: 11.11.2010, 10:32:17 »
Tak, už nám nejaky ten čas od volieb uplynul a mohli by sme zhodnotiť aky mate na nich názor.
Českú scénu nechám tak, nevnimam ju. No Slovenska... volil som sučasnú koalíciu, ale to čo predvádzaju ma ďaleko od predstáv, ktore som mal, ako ma vyzerať vladnutie...

Najväčší joke sa mi zdá strana SAS, počinaju pánom Matovičom a končiac pánom Miháľom (narážam na planovanu zmenu zakonnika práce).

Aky mate vy pocit zo sučasnej situacie ? Voľba prokuratora sa mi zda tiež ako trošku "big joke"...

Offline Libinak

• Velitel bunkru
Re: Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK
« Odpověď #1 kdy: 11.11.2010, 12:43:32 »
Já volil v Čr Věci věřejné, koalice konečně chce šetřit. Snad to myslejí upřímně uvidíme do času.

Offline Sneer

• Velitel mechu
Re: Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK
« Odpověď #2 kdy: 11.11.2010, 17:31:24 »
cela slovenska politicka scena je jedna velka tragikomedia  :)

Offline Atlantik

• Farmář
  • *
Re:Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK
« Odpověď #3 kdy: 10.06.2011, 13:36:19 »
add cela ceska politicka scena je jedna velka tragedie.. komedie se uz jaksi vytratila

Offline FriedrichPaulus

• Farmář
  • *
    • Add me to Skype
Re:Koalicia: hodnotenie - CZ/SVK
« Odpověď #4 kdy: 12.06.2011, 09:27:49 »
tak ono treba asi zacat od premierky ktora je len nastrcenou babkou neustale sa vyhrazajucou demisiou. Od SaS som nic necakal, prisli mi rovnako demagogicki ako fico. Napriek tomu sa da povedat ze doteraz okrem politickej neohrabanosti nestihli predviest ziaden podstatny korupcny skandal co ocenujem. SDKu je jedna velka fraska, Most-Hid-bugar sa ukazal ako neskutocny chrapun, ked nehlasoval za podla mojej mienky kvalitny navrh zakona len kvoli tomu ze nepresla ta jeho vlastna chumajovina. KDH- maximalne nevyrazna strana, za to figel sa stihol predviest tiez ako pekny hajzlik. Z ministrov ma potesil snad len Galko.