Autor Téma: MU (Masarykova Univerzita v Brně)  (Přečteno 7471 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sawyer007

• Průzkumník
MU (Masarykova Univerzita v Brně)
« kdy: 15.03.2010, 20:56:18 »
Fyzika :love:
Plave kapr v medu a říká: "Hustýýýý!"

Offline SempaiM

• Farmář
  • *
Re: MU (Masarykova Univerzita v Brně)
« Odpověď #1 kdy: 01.06.2010, 15:42:25 »
Fakulta informatiky :)

Offline aiRen

• Průzkumník
    • Naos IT news
« Odpověď #2 kdy: 01.06.2010, 17:59:35 »
Fakulta informatiky :)

Mam záujem o túto školu, špeciálne o Fakultu Informatiky -> Počítačové siete a komunikácie.
Vedel by si mi povedať niečo o naročnosti tejto školy, spôsobu výučby, učiteľoch a podobne ? Ďakujem ,zaujímam sa o to :)+Možnosti ubytovania
hráč... Jak na cievku tak na dievku, najprv napätie a až potom prúd[/b]

Offline sawyer007

• Průzkumník
« Odpověď #3 kdy: 01.06.2010, 19:43:56 »
Mam záujem o túto školu, špeciálne o Fakultu Informatiky -> Počítačové siete a komunikácie.
Vedel by si mi povedať niečo o naročnosti tejto školy, spôsobu výučby, učiteľoch a podobne ? Ďakujem ,zaujímam sa o to :)+Možnosti ubytovania

tak ubytování ... záleží, jak daleko bydlíš. vím, že koleje mnoho lidí nedostalo, pak záleží jaký dostaneš... systém přidělování kolejí je celkem zajímavý, v podstatě se to odviji od dostuposti vlakem/busem. cenově ... na to můžeš mrknou na skm.muni.cz, ale ty nejlevnější jsou od 1700 po nejdražší snad aj 3000. Ja si teď sehnal byt, 2300 na měsíc, moc levnější byty tu nenajdeš...
« Poslední změna: 01.06.2010, 19:57:10 od E.S.O. »

Offline aiRen

• Průzkumník
    • Naos IT news
« Odpověď #4 kdy: 01.06.2010, 20:29:48 »
No bývam dosť ďaleko od Brna. Som z Popradu x)
A spôsob výučby a tak podobne?

Offline sawyer007

• Průzkumník
« Odpověď #5 kdy: 01.06.2010, 21:34:13 »
jo počkat, ty jsi ze slovenska, tak to koleje dostaneš určitě. to mi nedošlo. a co se týče výuky? tak ja jsem na oboru fyzika, tak těžko říct, ale co vim, tak na informatice je první semestr 70% úmrtnost a studium dokončí 10%, ale možná mám špatný info. jinak to je pak asi učitel od učitele .... u nás to máme úplně v klidu, ale vim že jinde maji třeba nějaký trochu potvory ...

No bývam dosť ďaleko od Brna. Som z Popradu x)
A spôsob výučby a tak podobne?

Offline aiRen

• Průzkumník
    • Naos IT news
« Odpověď #6 kdy: 02.06.2010, 08:47:43 »
jo počkat, ty jsi ze slovenska, tak to koleje dostaneš určitě. to mi nedošlo. a co se týče výuky? tak ja jsem na oboru fyzika, tak těžko říct, ale co vim, tak na informatice je první semestr 70% úmrtnost a studium dokončí 10%, ale možná mám špatný info. jinak to je pak asi učitel od učitele .... u nás to máme úplně v klidu, ale vim že jinde maji třeba nějaký trochu potvory ...

Takže to aby som sa začal "bifliť" Fyziku, Matematiku, Anj čo ? :D
Diky za info.

Offline Driver

• Průzkumník
  • Číslo hráče:

(#1037)

« Odpověď #7 kdy: 02.06.2010, 09:20:12 »
Tady je to samej študák  :D :D
Nenávist způsobenou válkou a sundáním jsem nikdy nepovažoval za nenávist, ale za slávu.

Offline SempaiM

• Farmář
  • *
« Odpověď #8 kdy: 02.06.2010, 14:56:06 »
FI ma velmi dobru uroven co sa tyka vybavenosti a ucitelov. Tie info s vyradovanim nie su velmi prehnane, su predmety ktore su fakt tazke, vacsinou prave povinne aby sa povyradovalo asi co najviac ludi ;) Zvladat sa to ale da, na rozdiel od inych fakult je to menej o biflovani sa strasneho mnozstva materialov a viac o pocitani, logickych znalostiach, programovani. Takze matiku zo strednej skoly treba mat urco zmaknutu, fyzika je len v ramci volitelnych, nie je povinna. Pre ludi zo specializovanych strednych skol budu niektore predmety technickeho zamerania jednoduchsie, ti ludia ale vacsinou zasa stracaju vzhladom ku gymnazistom na takych tych predmetoch zalozenych na pocitani, ktorych je bohuzial /vdakabohu?/ vacsina. K intrakom, v prvaku ich dostane skoro kazdy, dalsie roky zavisia od studijnych vysledokv /percentil znamok k ostatnym studentom/, ja osobne nemam nijak oslnive znamky (bralo sa to z prveho semestra - ani jedno A ani F) a percentil asi 80% takze sa to da. Konkretne info najdes na fi.muni.cz, skm.muni.cz (Sprava Koleji a Menz), mozno pre srandu a na urobenie si nejakeho pohladu na to co sa uci fi.muny.cz - neoficialna stranka s predmetmi - materialy a priklady z minulych rokov, stadial sa da vela veci ku skuske naucit.

PC siete? to su tusim v obore Pocitacove Systemy a Spracovani Dat ak sa nemylim, ten obor mam aj ja, len zameranie mam na bezpecnost, najlahsie na povinne predmety je Aplikovana Informatika, ktoru ma vacsina ludi, ale tie systemy maju len par dalsich povinnych predmetov, hlavne teda konkretneho zamerania, a tie vo vacsine nerobia az take problemy. Ten zaklad je v ramci bakalarskeho studia velmi podobny pre vsetky obory.

Offline aiRen

• Průzkumník
    • Naos IT news
« Odpověď #9 kdy: 02.06.2010, 18:38:55 »
...PC siete? to su tusim v obore Pocitacove Systemy a Spracovani Dat ak sa nemylim, ten obor mam aj ja, len zameranie mam na bezpecnost, najlahsie na povinne predmety je Aplikovana Informatika, ktoru ma vacsina ludi, ale tie systemy maju len par dalsich povinnych predmetov, hlavne teda konkretneho zamerania, a tie vo vacsine nerobia az take problemy. Ten zaklad je v ramci bakalarskeho studia velmi podobny pre vsetky obory.

Ďakujem ze pekné info, tu matematiku budem musieť fakt pocvičiť... Chcem sa tam vybrať do školy... Momentálne som na SOŠT Technickej odbor Mechanik PC Sietii

Offline SempaiM

• Farmář
  • *
« Odpověď #10 kdy: 03.06.2010, 00:46:54 »
Jj, to sa kludne pridi, nejaky den otvorenych dveri sa urco organizuje...to chces ist az o rok ze? v tom pripade odporucam veltrh vysokych skol s nazvom Gaudeamus, ten sa kona v brne niekedy na jesen, nie som si presne isty kedy ale na nete ta informacia bude. Je tam prehlad vsetkych moznych ceskych vysokych skol a dostanes presne info na cokolvek o skole budes potrebovat.

Offline aiRen

• Průzkumník
    • Naos IT news
« Odpověď #11 kdy: 03.06.2010, 11:19:55 »
Jj, to sa kludne pridi, nejaky den otvorenych dveri sa urco organizuje...to chces ist az o rok ze? v tom pripade odporucam veltrh vysokych skol s nazvom Gaudeamus, ten sa kona v brne niekedy na jesen, nie som si presne isty kedy ale na nete ta informacia bude. Je tam prehlad vsetkych moznych ceskych vysokych skol a dostanes presne info na cokolvek o skole budes potrebovat.

Až o 2 roky :-) Ale v pohode, začínam sa obzerať po Vysokej už teraz, že si vyberiem a začnem sa usmerňovať 1 smerom... Aby som neštudoval niektore predmety ktore na tej vyške nevyužijem :-)

Offline sawyer007

• Průzkumník
« Odpověď #12 kdy: 03.06.2010, 11:34:34 »
Až o 2 roky :-) Ale v pohode, začínam sa obzerať po Vysokej už teraz, že si vyberiem a začnem sa usmerňovať 1 smerom... Aby som neštudoval niektore predmety ktore na tej vyške nevyužijem :-)

tak to budeš vždy studovat něco, co nevyužiješ. :-)

Offline Pablo I.

• Farmář
  • *
    • Grafické a webové studio Gravity Design
« Odpověď #13 kdy: 05.06.2010, 01:04:05 »
lidi nevíte jaký je přibližně zájem o obor genetika? chci se tam za dva roky hlásit tak at vím jaka je přibližná konkurence apod. :-D neni tu někdo z oboru?
Škola: [MOON] Fighters of the Darkness
Vyučované vlády: Fund, dikt, rep a demo (válečně)

Počet volných míst pro 61. věk: obsazeno
Počet volných míst pro 62. věk: 7

Offline sawyer007

• Průzkumník
« Odpověď #14 kdy: 05.06.2010, 01:48:45 »
Nevim, kde by se to dalo zjistit. Zkus napsat meil na studijni ;-)